Presseafdelingen

Se kontaktinformation på medarbejdere i Socialdemokratiets presseafdeling på Christiansborg.


Mikkel Harboe

Pressechef

mikkel.harboe@ft.dk

Tlf.: 61 62 41 43

 

Foto på vej

Claus Mølgaard Nielsen

Seniorrådgiver

claus.molgaard.nielsen@ft.dk

Tlf.: 61 62 39 36

 

undefined

Kim Bonde Hansen
Presserådgiver

kim.bonde.hansen@ft.dk

Tlf.: 61 62 30 57

 

Kristian Jørgensen

Kommunikations- og pressekonsulent

kristian.joergensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 84

 

Mads Havskov Hansen

Pressekonsulent

mads.hansen@ft.dk

Tlf.: 61 62 35 18

 


Mie Petersen 

Kommunikations- og pressekonsulent

mie.petersen@ft.dk
Tlf. 61 62 55 22

 

Sofie Ejdrup Larsen

Kommunikations- og pressekonsulent

sofie.ejdrup@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 48

 

Sofie Nepper-Christensen

Kommunikations- og pressekonsulent

sofie.nepper-christensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 54 68

 


Tenna Petersen

Presserådgiver

tenna.petersen@ft.dk

Tlf.: 61 62 50 13

 

Freja Rimmen Noe

Student

freja.noe@ft.dk

Tlf.: 61 62 39 87

 

Magnus Agerbæk

Student

magnus.agerbaek@ft.dk

Tlf.: 61 62 50 43

 

Nanna Holze Brandt

Student

nanna.brandt@ft.dk

Tlf.: 61 62 50 93