Organisation og Uddannelse

Se kontaktinformation på medarbejdere i Socialdemokratiets Organisation og Uddannelsesafdeling på Christiansborg.


Matias Bredde

Vicepartisekretær

Afdelingschef: Organisation og Uddannelse

matias.bredde@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 40

 

Foto på vej

Gry Grave

EU-oplysningskonsulent

gry.grave@ft.dk

Tlf.: 61 62 35 20

 

Helle Bager Nielsen

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

helle.bager.nielsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 85

 

Sara Ronja Duus Nielsen

Uddannelseskonsulent 

sara.duus@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 98

 

Foto på vej

Pauline Højlund Olsen

Eventkoordinatorelev

pauline.olsen@ft.dk

Tlf.: 61 62 34 16

 

Anine Hjorslev Rasmussen

Student

anine.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 61 62 40 28

 

Foto på vej

Charlotte Roest

Student

charlotte.roest@ft.dk

Tlf.: 61 62 33 80

 

Mathilde Astrid Lundkjær Rasmussen

Student

mathilde.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 61 62 30 63