Organisation og Uddannelse

Se kontaktinformation på medarbejdere i Socialdemokratiets Organisation og Uddannelsesafdeling på Christiansborg.


Matias Bredde

Matias Bredde

Vicepartisekretær

Afdelingschef: Organisation og Uddannelse

matias.bredde@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 40

 

Helle Bager Nielsen

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

helle.bager.nielsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 85

 

Jens Kristian Rasmussen

Jens Kristian Rasmussen

Uddannelseskoordinator

jens.kristian.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 28 29 13 12

 

Sara Ronja Duus Nielsen

Medlemskonsulent

Drejer din henvendelse sig om ændringer til medlemskab eller support til S-dialog, bedes du kontakte sekretær Tina Christiansen.   

sara.duus@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 98

 

Jacob Sebastian Riber

Student

jacob.riber@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 62

 

Simone Lindegaard Jensen

Simone Lindegaard Jensen

Student

simone.jensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 47