Kampagneafdelingen

Find kontaktinformationer på Socialdemokratiets medarbejdere i Kampagneafdelingen på Christiansborg.


 

undefined

Anders Bak Cohr

Souschef for kampagneafdelingen

anders.bak.cohr@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 86

 

undefined

Signe Lemming
Digital kampagnekonsulent

signe.lemming@ft.dk
Tlf: 33 37 41 82

 

undefined
Peter Dollerup

Grafisk konsulent

peter.dollerup@ft.dk
Tlf.: 61 62 50 17

undefined

Jonas Fedder Witt 
Konsulent

jonas.witt@ft.dk
Tlf.: 61 62 49 56

 

Nana Zarthine Christensen

Kampagnekonsulent

nana.zarthine.christensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 34

 

Jacob Brath Vinge

Kampagnekonsulent

jacob.vinge@ft.dk

Tlf.: 61 62 46 81

 

Kirsten Nørgaard

Student

kirsten.norgaard@ft.dk

Tlf.: 61 62 42 70