Kampagne

Find kontaktinformationer på Socialdemokratiets medarbejdere i Kampagneafdelingen på Christiansborg.


undefined

Anders Bak Cohr

Chef for kampagneafdelingen

anders.bak.cohr@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 86

 

Ida Amalie Bodh Have

Visuel kommunikationskonsulent

ida.have@ft.dk

Tlf.: 61 62 52 67

 

Jacob Brath Vinge

Kampagnekonsulent

jacob.vinge@ft.dk

Tlf.: 61 62 46 81

 

undefined

Jonas Fedder Witt 
Konsulent

jonas.witt@ft.dk
Tlf.: 61 62 49 56

 

Kirsten Nørgaard

Kampagne- og kommunikationskonsulent

kirsten.norgaard@ft.dk

Tlf.: 61 62 42 70

 

Foto på vej

Martin Bech Knudsen 

Visuel konsulent

martin.knudsen@ft.dk
Tlf.: 61 62 35 23

 

undefined
Peter Dollerup

Grafisk konsulent

peter.dollerup@ft.dk
Tlf.: 61 62 50 17

 

Sofie Mehl Augustesen

Digital konsulent

sofie.augustesen@ft.dk

Tlf.: 61 62 34 87