HR, Styring og Administration

Se kontaktinformation på medarbejdere i Socialdemokratiets HR, Styring og Administrationsafdeling på Christiansborg.


Susanne Kassentoft Baudier

HR- og administrationschef

Afdelingschef: HR, Styring og Administration
susanne.kassentoft@ft.dk

Tlf.: 61 62 31 89

 

Catharina Eine

HR-Konsulent

catharina.eine@ft.dk

Tlf.: 61 62 56 24

 

Sophie Bruun Kristensen

Sophie Bruun Kristensen

Konsulent

sophie.kristensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 10

 

Camilla Lassen
Konsulent

camilla.lassen@ft.dk
Tlf.: 61 62 34 12 

 

Tina Christiansen
Sekretær for medlemsservice
tina.christiansen@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 26

 

Emilie Kærn

Emilie Kærn

Ledelsessekretær: Den socialdemokratiske folketingsgruppe og Flemming Møller Mortensen.
emilie.kaern@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 37

 

Foto på vej

Christina Burkhardt

Ledelsessekretær: Christian Raabjerg Madsen, Lennart Dambo-Andersen og Leif Lahn Jensen.
christina.burkhardt@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 61

 

undefined

Oda Jensen

Medlemssekretær: Bjørn Brandenborg, Orla Hav, Jeppe Bruus og Jens Joel

oda.jensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 91

 

undefined

Lene Zwinge Rasmussen

Medlemssekretær: Lars Aslan Rasmussen og Henrik Møller

lene.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 71

 

Birgitte Bosse Vestergaard

Medlemssekretær: Kasper Roug og Bjarne Laustsen

birgitte.vestergaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 09

 

Manja Sand

Medlemssekretær: Rasmus Horn Langhoff, Thomas Jensen og Birgitte Vind. 

manja.sand@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 12

 

undefined

Anne Bøll

Medlemssekretær: Anne Paulin, Rasmus Stoklund, Kasper Sand Kjær og Troels Ravn

anne.boll@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 19

 

Foto på vej

Helle Danielsen

Medlemssekretær: Jan Johansen, Julie Skovsby, Tanja Larsson og Mette Gjerskov. 
helle.danielsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 67

 

undefined

Kamilla Prehn Klausen 
Medlemssekretær: Annette Lind og Jesper Petersen.

kamilla.klausen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 45

 


Susanne Kjær Larsen 
Medlemssekretær: Daniel Toft Jakobsen, Malte Larsen, Anders Kronborg og Camilla Fabricius. 

susanne.kjaer.larsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 53

 

Rebecca Jagd Madum

Rebecca Jagd Madum

Student

rebecca.madum@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 91

 

Thomas Billehøj

Thomas Billehøj

Student

thomas.billehoj@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 63

 

Rasmus Emborg

Student

rasmus.emborg@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 22 

 

Laura Fabricius Vingtoft

Piccoline

laura.vingtoft@ft.dk

Tlf.: 61 62 56 92