Økonomi og IT

Se kontaktinformation på medarbejdere i Socialdemokratiets Økonomi og IT-afdeling på Christiansborg.


Jesper Toustrup

Jesper Toustrup

Økonomichef

Afdelingschef: Økonomi og IT

jesper.toustrup@ft.dk

Tlf. 33 37 40 86

 

Henrik Bro

Henrik Bro

IT-konsulent, Databeskyttelseskontakt

henrik.bro@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 96

 

Jesper Byrgiel

Jesper Byrgiel

Kontingentmedarbejder

jesper.byrgiel@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 62

 

Mette Qvistgaard Hansen

Mette Qvistgaard Hansen

Økonomimedarbejder

mette.qvistgaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 33

 

Heidie Rasmussen

Heidie Rasmussen

Økonomimedarbejder

heidie.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 71

 

Emilie Burchall

Piccoline

emilie.burchall@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 89