Medarbejdere

Se kontaktinformation på medarbejderne hos Socialdemokratiets Partikontor.


ORGANISATION OG UDDANNELSE

Helle Bager Nielsen

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

helle.bager.nielsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 85

 

Jens Kristian Rasmussen

Jens Kristian Rasmussen

Uddannelseskoordinator

jens.kristian.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 28 29 13 12

 

Sara Ronja Duus Nielsen

Medlemskonsulent

Drejer din henvendelse sig om ændringer til medlemskab eller support til S-dialog, bedes du kontakte sekretær Tina Christiansen.   

sara.duus@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 98

 

Trine Thomhav

Trine Thomhav

Student

trine.thomhav@ft.dk

Tlf.: 61 62 37 74

 

Jacob Sebastian Riber

Student

jacob.riber@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 62

 

Simone Lindegaard Jensen

Simone Lindegaard Jensen

Student

simone.jensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 47

 

POLITISK AFDELING

Iben Merrild

Iben Merrild

International konsulent

iben.merrild@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 64

 

Flavio Sabah Saleh

Flavio Sabah Saleh

Student

flavio.saleh@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 65

 

HR, STYRING OG ADMINISTRATION

 

Sophie Bruun Kristensen

Sophie Bruun Kristensen

Konsulent

sophie.kristensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 10

 

Tina Christiansen
Sekretær for medlemsservice
tina.christiansen@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 26

 

Rebecca Jagd Madum

Rebecca Jagd Madum

Student

rebecca.madum@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 91

 

Thomas Billehøj

Thomas Billehøj

Student

thomas.billehoj@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 63

 

Rasmus Emborg

Student

rasmus.emborg@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 22 

 

ØKONOMI OG IT

Henrik Bro

Henrik Bro

IT-konsulent, Databeskyttelseskontakt

henrik.bro@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 96

 

Jesper Byrgiel

Jesper Byrgiel

Kontingentmedarbejder

jesper.byrgiel@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 62

 

Mette Qvistgaard Hansen

Mette Qvistgaard Hansen

Økonomimedarbejder

mette.qvistgaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 33

 

Heidie Rasmussen

Heidie Rasmussen

Økonomimedarbejder

heidie.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 71

 

Emilie Burchall

Piccoline

emilie.burchall@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 89