Medarbejdere

Se kontaktinformation på medarbejderne hos Socialdemokratiets Partikontor.


ORGANISATION OG UDDANNELSE

Helle Bager Nielsen

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

helle.bager.nielsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 85

 

Jens Kristian Rasmussen

Jens Kristian Rasmussen

Uddannelseskoordinator

jens.kristian.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 28 29 13 12

 

Sara Ronja Duus Nielsen

Medlemskonsulent

Drejer din henvendelse sig om ændringer til medlemskab eller support til S-dialog, bedes du kontakte sekretær Tina Christiansen.   

sara.duus@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 98

 

Foto på vej

Pauline Højlund Olsen

Eventkoordinatorelev

pauline.olsen@ft.dk

Tlf.: 61 62 34 16

 

Anine Hjorslev Rasmussen

Student

anine.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 61 62 40 28

 

Mathilde Astrid Lundkjær Rasmussen

Student

mathilde.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 61 62 30 63

 

POLITISK AFDELING

Iben Merrild

Iben Merrild

International konsulent

iben.merrild@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 64

 

Flavio Sabah Saleh

Flavio Sabah Saleh

Student

flavio.saleh@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 65

 

HR, STYRING OG ADMINISTRATION

Sophie Bruun Kristensen

Sophie Bruun Kristensen

Konsulent

sophie.kristensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 10

 

Tina Christiansen
Sekretær for medlemsservice
tina.christiansen@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 26

 

Rasmus Emborg

Student

rasmus.emborg@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 22 

 

ØKONOMI OG IT

Heidie Rasmussen

Heidie Rasmussen

Økonomimedarbejder

heidie.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 71

 

Henrik Bro

Henrik Bro

IT-konsulent, Databeskyttelseskontakt

henrik.bro@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 96

 

Jesper Byrgiel

Jesper Byrgiel

Kontingentmedarbejder

jesper.byrgiel@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 62

 

Mette Qvistgaard Hansen

Mette Qvistgaard Hansen

Økonomimedarbejder

mette.qvistgaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 33

 

Emilie Burchall

Piccoline

emilie.burchall@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 89