Medarbejdere

Se kontaktinformation på medarbejderne hos Socialdemokratiets Partikontor.


Organisation og Uddannelse

Foto på vej

Gry Grave

EU-oplysningskonsulent

gry.grave@ft.dk

Tlf.: 61 62 35 20

 

Helle Bager Nielsen

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

helle.bager.nielsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 85

 

Sara Ronja Duus Nielsen

Uddannelseskonsulent   

sara.duus@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 98

 

Foto på vej

Pauline Højlund Olsen

Eventkoordinatorelev

pauline.olsen@ft.dk

Tlf.: 61 62 34 16

 

Anine Hjorslev Rasmussen

Student

anine.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 61 62 40 28

 

Mathilde Astrid Lundkjær Rasmussen

Student

mathilde.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 61 62 30 63

 

 

Ledelse, administration og økonomi

Ledelse

Foto på vej

Marianne Victor Hansen
International konsulent

marianne.v.hansen@ft.dk

Tlf.: 61 62 43 73

 

Sophie Bruun Kristensen

Sophie Bruun Kristensen

Konsulent

sophie.kristensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 10

 

Rasmus Emborg

Student

rasmus.emborg@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 22 

 

Administration

Emilie Burchall

Piccoline

emilie.burchall@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 89

 

Henrik Bro

Henrik Bro

IT-konsulent, Databeskyttelseskontakt

henrik.bro@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 96

 

Jesper Byrgiel

Jesper Byrgiel

Kontingentmedarbejder

jesper.byrgiel@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 62

 

Tina Christiansen
Sekretær for medlemsservice

tina.christiansen@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 26

 

 

Økonomi

Foto på vej

Morten Bjørn Nielsen

Teamleder for økonomi

morten.nielsen@ft.dk

Tlf.: 61 62 32 87

 

Heidie Rasmussen

Heidie Rasmussen

Økonomimedarbejder

heidie.rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 71

 

Mette Qvistgaard Hansen

Mette Qvistgaard Hansen

Økonomimedarbejder

mette.qvistgaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 33