Partikontoret

Find kontaktinformationer om medarbejdere på Partikontoret.


undefined

Jan Juul Christensen

Partisekretær 

jan@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 09

 

undefined

Matias Bredde 

Vicepartisekretær

Afdelingschef, organisationsudvikling og kampagne

matias@socialdemokratiet.dk 
Tlf.: 26 18 99 09

 

undefined

Susanne Kassentoft Baudier

Sekretariatsleder 
Afdelingschef, ledelse og politik

susanne@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 61 62 31 89

Jesper Toustrup

Jesper Toustrup
Økonomichef

Afdelingschef, økonomi og administration
toustrup@socialdemokratiet.dk

Tlf. 33 37 40 86

 

ORGANISATIONSUDVIKLING OG KAMPAGNE 

undefined

Anders Friis-Hansen 
Konsulent
anders@socialdemokratiet.dk 
Tlf.: 22 20 08 17

 

undefined

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

bager@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 12 

Mattias Schou

Mattias Schou
Konsulent

schou@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 75 22 24

Jens Kristian Rasmussen

Jens Kristian Rasmussen

Uddannelseskoordinator

jenskristian@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 28 29 13 12

 

Camilla Lassen

Camilla Lassen
Konsulent
camilla@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 61 62 58 13

 

undefined
Trine Thomhav
Student
trine@socialdemokratiet.dk
Tlf.: 22 75 22 36

undefined
Simone Lindegaard Jensen
Student
simone@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 75 22 33

 

Ronja Kjældgaard

Ronja Kjældgaard
Praktikant

ronja@socialdemokratiet.dk

 

Marika Bøje Petersen

Marika Bøje Petersen
Praktikant
marika@socialdemokratiet.dk

 

Signe Juul Hansen

Signe Juul Hansen
Praktikant

juul@socialdemokratiet.dk

 

 

LEDELSE OG POLITIK

 undefined

Iben Merrild

International konsulent

iben@socialdemokratiet.dk
Tlf.: 22 20 08 04
 

undefined

Sophie Bruun Kristensen 

Konsulent 

sophie@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 28

 

undefined
Louise Riis Kistrup

Webkonsulent

louise@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 50

 

Daniel Branislav Christensen

Daniel Branislav Christensen
Leder af EP-valgkampagne

daniel@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 60 77 46 79

 

undefined

Kirsten Jensen

Sekretær for medlemsservice og partisekretæren

kartotek@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 46

 

undefined

Rebecca Jagd Madum

Student
rebecca@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 23

Thomas Billehøj

Thomas Billehøj
Student

thomas@socialdemokratiet.dk

 

Andrea Bonde Stürup

Andrea Bonde Stürup
Student

andrea@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 75 22 32

 

Flavio Sabah Saleh

Flavio Sabah Saleh

Student
flavio@socialdemokratiet.dk

 

Rasmus Emborg

Rasmus Emborg
Student

rasmus@socialdemokratiet.dk

 

Frederikke Krabbe Milling

Frederikke Krabbe Milling
Praktikant
frederikke@socialdemokratiet.dk

 

 

ØKONOMI OG ADMINISTRATION

 

undefined

Heidie Rasmussen

Økonomi

regnskab@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 45

 

undefined

Jesper Byrgiel

Kontingent

kontingent@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 44

Henrik Bro

Henrik Bro
IT-konsulent
henrik@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 08

 

undefined

Mette Qvistgaard Hansen

Økonomimedarbejder

qvistgaard@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 75 22 25