Partikontoret

Find kontaktinformationer om medarbejdere på Partikontoret.


undefined

Jan Juul Christensen

Partisekretær 

jan@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 09

 

undefined

Matias Bredde 

Vicepartisekretær

Afdelingschef, organisationsudvikling og kampagne

matias@socialdemokratiet.dk 
Tlf.: 26 18 99 09

 

undefined

Susanne Kassentoft Baudier

Sekretariatsleder 
Afdelingschef, ledelse og politik

susanne@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 02

 

undefined

Søren Schönbeck

Økonomichef

Afdelingschef, økonomi og administration

soren@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 11

 

 

ORGANISATIONSUDVIKLING OG KAMPAGNE 

 

undefined
Anders Friis-Hansen 
Konsulent
anders@socialdemokratiet.dk 
Tlf.: 22 20 08 17

 

undefined

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

helle@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 12 

 

undefined
Cecilie Bonderup Steffensen
Konsulent
cecilie@socialdemokratiet.dk
Tlf. 28 55 11 17 

 

undefined 

Mick Ejrup Olsen 
Student 
mick@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 18 

 

undefined
Trine Thomhav
Student
trine@socialdemokratiet.dk
Tlf.: 22 75 22 36

undefined
Simone Lindegaard Jensen
Student
simone@socialdemokratiet.dk

 

Camilla-Lassen

Camilla Lassen

Student

camilla@socialdemokratiet.dk

 

LEDELSE OG POLITIK

 

undefined

Iben Merrild

International konsulent

iben@socialdemokratiet.dk
Tlf.: 22 20 08 04

 undefined

Simon Redder Thomsen

EU og international sekretær
Teamleder, internationalt arbejde

simon@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 29

 

undefined

Sophie Bruun Kristensen 

Konsulent 

sophie@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 28

 

undefined
Louise Riis Kistrup

Webkonsulent

louise@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 50

 

undefined

Rebecca Jagd Madum

Student
rebecca@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 23

 

Mie-Polk

Mie Polk

Student

mie@socialdemokratiet.dk

 

Thomas Billehøj

Thomas Billehøj
Student

thomas@socialdemokratiet.dk

 

ØKONOMI OG ADMINISTRATION

undefined

Heidie Rasmussen

Økonomi

regnskab@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 45

 

undefined

Jesper Byrgiel

Kontingent

kontingent@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 44

 

undefined

Kirsten Jensen

Sekretær for medlemsservice og partisekretæren

kartotek@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 72 30 08 46

Henrik Bro

Henrik Bro
IT-konsulent
henrik@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 08

 

undefined

Mette Qvistgaard Hansen

Økonomimedarbejder

qvistgaard@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 75 22 25

 

Foto på vej

 

Ida Sandal Levinsen
Piccoline
ida@socialdemokratiet.dk