Partikontoret

Find kontaktinformationer om medarbejdere på Partikontoret.


Jan Juul Christensen

Jan Juul Christensen

Partisekretær

Jan.Christensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 39

 

Matias Bredde

Matias Bredde

Vicepartisekretær

Afdelingschef, organisationsudvikling og kampagne

Matias.Bredde@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 40

 

Susanne Kassentoft Baudier

Susanne Kassentoft Baudier

Sekretariatsleder

Afdelingschef, ledelse og politik

Susanne.Kassentoft@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 84

 

Jesper Toustrup

Jesper Toustrup

Økonomichef

Afdelingschef, økonomi og administration

Jesper.Toustrup@ft.dk

Tlf. 33 37 40 86

 

ORGANISATIONSUDVIKLING OG KAMPAGNE

Helle Bager Nielsen

Helle Bager Nielsen

Seniorkonsulent

Helle.Bager.Nielsen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 85

 

Jens Kristian Rasmussen

Jens Kristian Rasmussen

Uddannelseskoordinator

Jens.Kristian.Rasmussen@ft.dk

Tlf.: 28 29 13 12

 

Sara Ronja Duus Nielsen

Medlemskonsulent

sara.duus@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 98

 

Trine Thomhav

Trine Thomhav

Student

trine.thomhav@ft.dk

Tlf.: 61 62 37 74

 

Jacob Sebastian Riber

Student

jacob.riber@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 62

 

Simone Lindegaard Jensen

Simone Lindegaard Jensen

Student

Simone.Jensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 47

 

LEDELSE OG POLITIK

Iben Merrild

Iben Merrild

International konsulent

Iben.Merrild@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 64

 

Sophie Bruun Kristensen

Sophie Bruun Kristensen

Konsulent

Sophie.Kristensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 10

 

undefined

Tina Christiansen
Sekretær for medlemsservice
Tina.Christiansen@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 26

 

Rebecca Jagd Madum

Rebecca Jagd Madum

Student

Rebecca.Madum@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 91

 

Thomas Billehøj

Thomas Billehøj

Student

Thomas.Billehoj@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 63

 

Flavio Sabah Saleh

Flavio Sabah Saleh

Student

Flavio.Saleh@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 65

 

Rasmus Emborg

Student

rasmus.emborg@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 22 

 

ØKONOMI OG ADMINISTRATION

Heidie Rasmussen

Heidie Rasmussen

Økonomi

Heidie.Rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 71

 

Jesper Byrgiel

Jesper Byrgiel

Kontingent

Jesper.Byrgiel@ft.dk

Tlf.: 33 37 40 62

 

Henrik Bro

Henrik Bro

IT-konsulent, Databeskyttelseskontakt

Henrik.Bro@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 96

 

Mette Qvistgaard Hansen

Mette Qvistgaard Hansen

Økonomimedarbejder

Mette.Qvistgaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 33

 

Emilie Burchall

Piccoline

emilie.burchall@ft.dk

Tlf.: 61 62 53 89