Service- og administrationsafdelingen på Christiansborg


undefined

Susanne Kassentoft Baudier

Afdelingschef, Service- og administrationsafdelingen
susanne.kassentoft@ft.dk

Tlf.: 61 62 31 89

 

Emilie Kærn

Emilie Kærn

Ledelsessekretær: Den socialdemokratiske folketingsgruppe og Flemming Møller Mortensen.

emilie.kaern@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 37

 

undefined

Hanne Malmborg 
Ledelsessekretær: Mette Frederiksen (partirelateret) og Jesper Petersen 
Hanne.Malmborg@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 74

 

undefined

Oda Jensen

Medlemssekretær: Bjørn Brandenborg, Orla Hav, Jeppe Bruus og Jens Joel

Oda.Jensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 91
 

 

undefined

Lene Zwinge Rasmussen

Medlemssekretær: Lars Aslan Rasmussen og Henrik Møller

Lene.Rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 71

 

 

Foto på vej

Niels-Erik Nørh Mortensen

Medlemssekretær: Bjarne Laustsen
Niels-Erik.mortensen@ft.dk 
Tlf.: 33 37 41 58

 

undefined

Birgitte Bosse Vestergaard

Medlemssekretær: Kasper Roug

Birgitte.vestergaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 09

 

undefined

Manja Sand

Medlemssekretær: Rasmus Horn Langhoff, Birgitte Vind og Thomas Jensen

Manja.Sand@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 12

 

undefined

Anne Bøll

Medlemssekretær: Anne Paulin, Kasper Sand Kjær og Troels Ravn

Anne.Boll@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 19

 

undefined

Kamilla Prehn Klausen 
Medlemssekretær: Jan Johansen, Julie Skovsby, Mette Gjerskov og Rasmus Stoklund 

Kamilla.Klausen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 45

 

undefined 
Susanne Kjær Larsen 
Medlemssekretær: Daniel Toft Jakobsen, Malte Larsen og Anders Kronborg

Susanne.kjaer.larsen@ft.dk 

Tlf.: 33 37 41 53

 

Mie Petersen
Mie Petersen 

Personlig assistent: Christian Rabjerg Madsen, Lennart Dambo-Andersen, Leif Lahn Jensen og Annette Lind
mie.petersen@ft.dk
Tlf. 61 62 55 22

 

Gustav Friis-Hansen

Gustav Friis-Hansen
Studentermedhjælper
Gustav.Friis-Hansen@ft.dk
Tlf.: 61 62 30 21