Kampagne- og formandsafdeling

Find kontaktinformationer på Socialdemokratiets medarbejdere i kampagne- og formandsafdelingen på Christiansborg.


undefined 

Martin Justesen

Afdelingschef, kampagne- og formandsafdeling

Martin.Justesen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 60

undefined

Sara Vad Sørensen (orlov)

Chef for formandssekretariatet og souschef for kampagne- og formandsafdeling

sara.sorensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 44 44 

 

undefined

Anders Bak Cohr

Digital teamleder

Anders.Bak.Cohr@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 86

 

undefined

Daniel Jason Witt

Seniorrådgiver

Daniel.Jason@ft.dk

Tlf.: 61 62 57 67

undefined

Marie Kristensen

Presserådgiver

Marie.Kristensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 38 03

 

undefined

Signe Lemming
Digital kampagnekonsulent
signe.lemming@ft.dk
Tlf: 33 37 41 82

 

undefined
Peter Dollerup

Grafisk konsulent
peter.dollerup@ft.dk
Tlf: 61 62 50 17

 

undefined
Troels Trier

Visuel kommunikationskonsulent

Troels.Trier@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 83

undefined 

Villads Andersen

Taleskriver

Villads.Andersen@ft.dk

Tlf.: 61 62 47 56

 

undefined

Hanne Malmborg 
Formandssekretær og sekretær for Henrik Sass Larsen
Hanne.Malmborg@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 74

 

undefined
Jonas Fedder Witt 

Konsulent
jonas.witt@ft.dk
Tlf.: 61 62 49 56

 

Foto på vej

Nana Zarthine Christensen

Konsulent
Nana.zarthine.christensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 34

 

Jacob Friis-Hasche

Jacob Friis-Hasche
Piccolo

Jacob.Friis@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 27

 

Andreas Petersson

Andreas Petersson
Studentermedarbejder

Andreas.Petersson@ft.dk
Tlf.: 61 62 32 07

 

Foto på vej
Lawand Hiwa Namo
Student
Lawand.namo@ft.dk 
Tlf. 61 62 39 81