Kampagne- og formandsafdeling

Find kontaktinformationer på Socialdemokratiets medarbejdere i kampagne- og formandsafdelingen på Christiansborg.


undefined

Jan Juul Christensen

Partisekretær 

jan@socialdemokratiet.dk

Tlf.: 22 20 08 09

 

undefined

Anders Bak Cohr

Digital teamleder

Anders.Bak.Cohr@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 86

 

undefined

Daniel Jason Witt

Seniorrådgiver

Daniel.Jason@ft.dk

Tlf.: 61 62 57 67

undefined

Marie Kristensen

Presserådgiver

Marie.Kristensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 38 03

 

undefined

Signe Lemming
Digital kampagnekonsulent
signe.lemming@ft.dk
Tlf: 33 37 41 82

 

undefined
Peter Dollerup

Grafisk konsulent
peter.dollerup@ft.dk
Tlf.: 61 62 50 17

undefined
Troels Trier

Visuel kommunikationskonsulent

Troels.Trier@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 83

 

undefined
Jonas Fedder Witt 

Konsulent
jonas.witt@ft.dk
Tlf.: 61 62 49 56

 

Foto på vej

Nana Zarthine Christensen

Konsulent
Nana.zarthine.christensen@ft.dk

Tlf.: 61 62 48 34

 

Feodora Fugl Wester

Feodora Fugl Wester

Student

Feodora.Wester@ft.dk
Tlf.: 61 62 36 83