Bestyrelserne i Norddjurs

Bemærk! Lokalforeningsbestyrelserne for Grenaa og Norddjurs vest findes længere nede på siden!


FÆLLESLEDELSEN I NORDDJURS KOMMUNE.

 

Formand Inge Dideriksen Vinkelvej 9 8500 Grenaa 86300847 ingedideriksen@dlgpost.dk .

 

Kasserer Frede Frandsen Bøgevej 4 8500 Grenaa 31472168 fredefrandsen@stofanet.dk .

 

Næstformand Brian Pedersen Linde Alle 45 8963 Auning 20784102 brp@aquadjurs.dk .

 

Sekretær Frank Brogaard Havnevej 64, 8500 Grenaa 2332 2575 post@frankbrogaard.dk .

 

Partiforeningsformand Valdeman Haumand Vintergækvej 33 8500 Grenaa 21375344 valdemarhaumand@tdcadsl.dk .

 

Partiforeningsformand Tilde Røgilds Hovedgaden 52 8963 Auning 26244214 tilde364rogilds@gmail.com

 

Borgmester Formand Økonomiudvalget Jan Petersen Hjembækvej 31 Sangstrup 8500 Grenaa Tlf. 86332451 / 27852451 jp@norddjurs.dk .

 

Politiskordfører Allan Gjersbøl Jørgensen Bakkekrogen 6 8500 Grenaa Tlf: 29 43 49 44 agj@norddjurs.dk .

 

Gruppeformand Hans Fisker Jensen Sandbanken 14 8585 Glesborg 23837465 hfj@norddjurs.dk .

 

Gruppenæstformand Bente Hedegaard Reimersvej 102 8963 Auning Tlf. 86484436 / 25625504 mail: bh@norddjurs.dk .

 

Suppleant. Susanne Q Madsen Hovedgaden 65 8961 Allingåbro Tlf. 40 40 19 76 E-Mail: suqma@primanet.dk

 

 

Suppleant. Per Søjmark Hasselbakken 143 8500 Grenaa 71362005 persoejmark@hotmail.com

 

Bestyrelsen i Grenaa partiforening.

 

 Valdemar Haumand (formand) Vintergækvej 33 8500 Grenaa Tlf. 86 32 09 59 valdemarhaumand@tdcadsl.dk

 

Bente Nordbek (næstformand) Herman Bangsvej 16 8500 Grenaa Tlf. 86 32 53 09/ 51 34 59 89 bente.nordbek@gmail.com

 

Frank Brogaard (kasserer) Havnevej 64 8500 Grenaa Tlf. 86 30 05 06/23 32 25 75 post@frankbrogaard.dk

 

Lars Møller Djursgade 26 8500 Grenaa Tlf. 60 75 10 90 lam@norddjurs.dk

 

Per Søjmark Hasselbakken 143 8500 Grenaa Tlf. 71 36 20 05 persoejmark@hotmail.com

 

Ole Andersen Havnevej 138 C 8500 Grenaa Tlf. 20 75 15 12 laks@stofanet.dk

 

Peter Skytte Ribergaard Herman Bangsvej 8 8500 Grenaa Tlf. 22 93 29 24 peter.skytte.ribergaard@gmail.com

 

Egon Nørgaard Djursgade 2 st.tv 8500 Grenaa Tlf. 60 25 00 03 gonso@nrdn.dk

 

Kenneth Møller Kajhøj Vintergækvej 12 8500 Grenaa 31166164  mail@kallek.dk

 

Jens Peter Post ( suppleant ) 

 

Marianne Jensen ( suppleant )

 

 

 

 

Bestyrelsen i Norddjurs vest.

 

Formand Tilde Røgilds Hovedgaden 52 Ø Alling 8963 Auning

Tlf. 26 24 42 14 E-Mail: tilde364rogilds@gmail.com

 

Kasserer Susanne Q Madsen Hovedgaden 65 8961 Allingåbro

Tlf. 40 40 19 76 E-Mail: suqma@primanet.dk

 

Sekretær Alice Krog Gl. Ringvej 3 8963 Auning

Tlf. 50701301 E-Mail. abkrog@os.dk

 

Medlemsansvarlig Susanne Q Madsen Hovedgaden 65 8961 Allingåbro

Tlf. 40 40 19 76 E-Mail. suqma@primanet.dk

 

Bestyrelsesmedlem Ketty Rasmussen Vestervangsvej 9 8961 Allingåbro Tlf.

E-Mail. k.rasmussen@dukamail.dk

 

Bestyrelsesmedlem Jette Simonsen Ådalen 2 8961 Allingåbro

Tlf. 30519008 E-Mail. jks@norddjurs.dk