Service- og administrationsafdelingen på Christiansborg


undefined

Susanne Kassentoft Baudier

Afdelingschef, Service- og administrationsafdelingen
susanne.kassentoft@ft.dk

Tlf.: 22 20 08 02

 

undefined

Gitte Bauer

Ledelsessekretær

Gitte.Bauer@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 98

 

undefined

Oda Jensen

Ledelsessekretær

Oda.Jensen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 91
 

undefined

Tina Christiansen
Ledelsessekretær
Tina.Christiansen@ft.dk
Tlf.: 33 37 41 26

undefined

Emilie Kærn

Medlemssekretær

emilie.kaern@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 37

 

undefined

Lene Zwinge Rasmussen

Medlemssekretær

Lene.Rasmussen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 71

 

undefined

Mette Qvistgaard Hansen

Medlemssekretær

Mette.Qvistgaard@ft.dk

 

Foto på vej

Niels-Erik Nørh Mortensen

Medlemssekretær
Niels-Erik.mortensen@ft.dk 
Tlf.: 33 37 41 58

 

undefined

Pauline Ghisalberti

Medlemssekretær

Pauline.Ghisalberti@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 25

 

undefined

Birgitte Bosse Vestergaard

Medlemssekretær

Birgitte.vestergaard@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 09

 

undefined

Maikin Isholm Simonsen

Medlemssekretær 

Maikin.Isholm@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 44

 

undefined

Manja Sand

Medlemssekretær

Manja.Sand@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 12

 

undefined

Anne Bøll

Medlemssekretær

Anne.Boll@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 19

 

undefined

Kamilla Prehn Klausen 
Medlemssekretær

Kamilla.Klausen@ft.dk

Tlf.: 33 37 41 45

 

undefined 
Susanne Kjær Larsen 
Medlemssekretær

Susanne.kjaer.larsen@ft.dk 

Tlf.: 33 37 41 53

 

Foto på vej
Mie Petersen 

Personlig assistent
mie.petersen@ft.dk
Tlf. 61 62 55 22

 

Foto på vej

Josefine Hjort Nielsen 

Piccoline

josefine.hjort@ft.dk

Tlf.: 61 62 50 87